O Klubie

Sapphire Gentlemen’s Club to bardzo wyjątkowe i ekskluzywne miejsce w samym sercu Krakowa.

Lokal utrzymany jest w luksusowym stylu. To największy, przestronny i doskonale zaprojektowany, w całości klimatyzowany Night Club w Krakowie.

Sapphire Gentlemen’s Club został stworzony z myślą o najbardziej wymagających Gościach, którzy pragną poznać smak luksusu i dobrej zabawy.

Do dyspozycji naszych Gości oddaliśmy trzy poziomy z wyśmienicie zaopatrzonymi drink barami, komfortowe loże, sceny z pięknymi i zmysłowymi tancerkami, które swoim profesjonalnym show wprowadzą naszych Gości w intymny, pełen zmysłowości, relaksujący nastrój.

Dla najbardziej wymagających Gości przygotowaliśmy również kryształowe VIP roomy, w których chętnie zorganizujemy wieczory kawalerskie, panieńskie, eventy oraz spotkania biznesowe.
Nasza strefa VIP zapewnia 100% anonimowość wraz z indywidualną obsługą.

Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'wp_set_jquery' not found or invalid function name in /home2/sappbcom/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298